С гордост споделяме, че нашата ученичка София Каишева от 4.в клас се класира за националния кръг на олимпиадата "Знам и мога". С постижението си тя доказа, не само своите знания и умения, но и своята целеустременост, трудолюбие и желание за развитие.
Пожелаваме й увереносг, вдъхновение и още много успехи.