Бинарен урок на тема "Избирам здравето- силата на правилното хранене" се проведе съвместно с учениците от 4.а клас и клуб за занимания по интереси "Наука и чудеса". Специални гости на събитието бяха професор д-р Янчева - Областен управител, г-жа Елена Янева - пресаташе, г- жа Балабанова, г- жа Мангадашева и колеги. Интерес предизвика предварителното проучване по темата - игра с QR кодове, практическата работа по избор на здравословно меню , пазаруването от мини маркет Хармония, както и изготвянето на здравословно обещание. Изявата премина с много позитивно настроение, активност и интерес от ученици и гости. Всички получиха заслужени награди - хранителни пирамиди, книжка и ???? "
Герои на здравословното хранене ".
Благодарим на г-жа Ингилизова,г- жа Деспова,г-жа Вълчева и г-жа Валентина Христова за отделеното време и внимание и на ръководството на училището за доверието и подкрепата!